Indywidualny styl pracy trenera - X Zjazd

Indywidualny styl pracy trenera - X Zjazd

To już ostatni zjazd na STERze. Będziemy się żegnać, będą certyfikaty, mikołajki ;). Zanim to jednak nastąpi, czeka nas sporo pracy.

Processing całego STERu.

Po rundce opracujemy po kolei wszystkie zjazdy – najważniejsze wydarzenia, postaci, pojawiające się wątki. Pozwoli to uczestnikom na zobaczenie własnego rozwoju na szkole trenerów. Nie chodzi tylko o sentymentalną podróż. Pracujemy nad bilansem: czego się nauczyłem, nad czym muszę jeszcze popracować, z czym się konfrontowałem(am) przez cały program i kto wygrał ?;).

Sesja informacji zwrotnych

Po zbudowaniu procesowego tła – będziemy sobie udzielać informacji zwrotnych. Będą dotyczyć wspólnego funkcjonowania w grupie (to uczestnicy). Od trenerów będzie można uzyskać feedback odnośnie posiadanych kompetencji społecznych, trenerskich. Będzie można również otrzymać mentorskie porady odnośnie optymalnego wykorzystywania  swoich mocnych stron: jakiego rodzaju szkolenia prowadzić, jakich uzyskać. I jeszcze aspekt – co robić dalej. Opcją będzie także skorzystanie z mentorskiej rozmowy z trenerem o sobie samym (samej).

Tomasz Wojciechowski na programie STER

Planowanie własnego rozwoju

Po informacjach zwrotnych będzie można popracować nad dalszą drogą, planami na przyszłość, decyzjami zawodowymi.

Opracowanie: Tomasz Wojciechowski


powrót do listy

Inne wpisy na naszym blogu które mogą Cię zainteresować


Motywowanie do uczestniczenia w szkoleniu

Metody prowadzenia szkoleń indywidualnych

Trener jako ekspert

Kontakt


Zostaw nam wiadomość – skontaktujemy się w ciągu 24 godzin!Zapisz się na Newsletter i otrzymuj wiadomości o wpisach na Blogu i promocjach.